Informace pro trhovce

Hořické trhy proběhnou v roce 2019 třetí srpnovou sobotu, tedy 17. 8. od 9:30 do 18 hodin, v přírodním amfiteátru v Hořicích na Šumavě.

Naše trhy se pyšní tím, že je neorganizuje předražená agentura, ale "lidi z davu". Právě proto sázíme na lidovou tvořivost a přirozenost oproti strojenému a přezdobenému. Chybí nám centrifugy, dovozové zboží i repromuzika. Zkrátka Vás čeká takový opravdu (ne)obyčejný, pohodový, i když živý den. Sami se přijďte přesvědčit ;-).

Chcete svým umem, výrobky či nápady přispět k jedinečné atmosféře našich trhů? Není to tak těžké. Podmínky jsou více než přijatelné a zážitek rozhodně bude stát za to. Koneckonců, zeptejte se účastníků minulých let :-). Pokaždé jsme se měli všichni opravdu hezky a letos se chceme pokusit o stejnou úroveň. Většina trhovců chce rozhodně přijet znovu a čekají nás i noví. Právě díky jedinečnému prostředí.

V rámci trhů chystáme řadu kulturních zpestření, soutěží a tvořivých dílniček pro děti i dospělé.  Co a koho uvidíme na trzích, můžete průběžně sledovat zde.

Podmínky účasti

  1. Pronájem prodejního místa (či místa pro Vaše umění) je zdarma. U našeho informačního stánku najdete kasičku, do níž moc rádi přijmeme jakýkoliv Váš sponzorský dar, který využijeme pro realizaci příštích trhů. Uvítáme příspěvek jakékoliv výše, třeba i 20 korun pomůže. Každý chce či může jinak - je to jen na Vás ...
  2. Rozsah trhů je přizpůsoben prostředí a není naším cílem za každou cenu nacpat celé Hořice stánky. Nebylo by to dobře ani pro Vás. Snažíme se proto citlivě regulovat počet trhovců s podobným tématem. Zkrátka se vyhnout pěti soukeníkům nebo čtyřem flašinetářům. Přednost dáváme trhovcům z blízkého okolí a těm, kteří přijdou s něčím originálním. Nebojte se zeptat.
  3. Nepotěšíme prodejce dovozového zboží, těm z mnoha důvodů neumožňujeme účast na trzích. Samozřejmě existují vzácné výjimky (např. koření, sýry, vybrané přírodní produkty, ...)
  4. Všechny detaily jsou na domluvě. Napište nám. Jsme moc zvědaví, co se nám sejde letos ;-).